Kontakt oss

Stovner Frivilligsentral

Tlf: 22 10 99 92

Adresse: Fossum kirke, Stovner Senter 12, 0985 Oslo

Ansatte:

 Elisabeth Simonsen, Virksomhetsleder

Tlf: 95750717

elisabeth.simonsen@bymisjon.no 

Emilie Rygh Hestnes, konsulent:

Tlf: 40031365

emilie.rygh.hestnes@bymisjon.no

Solveig Holmedal Ottesen, Prosjektleder:

Tlf: 41459366

Solveig.Ottesen@bymisjon.no

Mohamed Dheeg Aagane, konsulent:

Tlf: 47481589

mohamed.dheeg.aagan@bymisjon.no

Home-Start Familiekontakten-Oslo

Bjørg Engebretsen, koordinator

Tlf: 92 01 98 92

bjorg.engebretsen@bymisjon.no

Home-Start Familiekontakten-Oslo

Gudrun Jansson, koordinator

Tlf: 48891924

gudrun.jansson@bymisjon.no

Hibo Nora Bashir, Ungdomskoordinator

Tlf:40034373

 Hibo.Nora.Bashir@bymisjon.no

Rebekka Sæter, konsulent

Tlf: 97709683

Rebekka.Saeter@bymisjon.no

 

 

Her kan du se hvor vi holder til på Stovner: