Kirkens Bymisjon Østfold

Besøksadresse: Storgt. 11, 1607 Fredrikstad

Postadresse: Postboks 441, 1601 Fredrikstad

Telefon sentralbord: 69 61 01 19

E-post: firmapost.ostfold@bymisjon.no

 

LEDELSE

           

    Per Christian Skauen
Daglig leder / gateprest
E-post: per.christian.skauen@bymisjon.no
Tlf: 479 09 265
           

    Lasse Imrik
Adm.leder
E-post: lasse.imrik@bymisjon.no
Tlf: 909 44 818 
           
           

FREDRIKSTAD

Cafe Britannia:

   

    Anne-Marie Kvarme
Kafévert / avdelingsleder
E-post: anne-marie.kvarme@bymisjon.no
Tlf: 902 94 312 / 482 47 749
           

    Øyvind Gjerløw
Kokk 
 
           

    Armelle Arntzen
Avdelingsmedarbeider 

 
           
    Marianne Ødemark
Avdelingsmedarbeider

 
           

Pedalen Sykkelverksted:

           


   

Rasmus Leiro
Virksomhetsleder Pedalen Fredrikstad & Halden
E-post: rasmus.leiro@bymisjon.no
Tlf: 400 38 071 / 482 99 021

    Erik Andreas Malm
Avdelingsmedarbeider
E-post: erik.andreas.malm@bymisjon.no
Tlf: 400 38 071



   

Vidar Bergersen
Sosialfaglig medarbeider
E-post: vidar.bergersen@bymisjon.no
Tlf: 479 73 009

Lønn som fortjent:

   
   

Lasse Kjønigsen
Avdelingsleder
E-post: lasse.kjonigsen@bymisjon.no
Tlf: 474 87 861

           
    Runar Sandsengen
Avdelingsmedarbeider

           
           

SARPSBORG

   
   

Jorunn Askerød
Leder
E-post: jorunn.askerod@bymisjon.no
Tlf: 959 25 848

           

Lønn som fortjent:

   


    Knut Holmen
Avdelingsleder
E-post: knut.holmen@bymisjon.no
Tlf: 474 86 605
           
    Ole Kristian Delviken
Avdelingsmedarbeider
E-post: odelvike@online.no
Tlf: 901 00 465
           
    Bjørn Kristiansen
Avdelingsmedarbeider
  
           

Krambua i Joneidgården:

   




   

Hanne Vrangen (P.t. Sykmeldt)
Avdelingsleder
E-post: hanne.vrangen@bymisjon.no
Tlf: 474 86 624
P.t. sykmeldt



    Thomas Olsen
Ansvarlig verksted
E-post: thomas.krolle@gmail.com
Tlf: 480 53 252
           
    Trine Lise Basma
Ansvarlig butikk / arbeidsveileder
E-post: trine.lise.basma@bymisjon.no
Tlf:  488 90 534
           

Inn på tunet:

   
    Kathrine Paulshus
Arbeidsveileder
E-post: kathrine.paulshus@bymisjon.no
Tlf: 474 72 015 
           
           
           

HALDEN 

    Lars Ketil Froholt
Leder
E-post: lars.ketil.froholt@bymisjon.no
Tlf: 906 87 081
 

Pedalen kaffebar og sykkelverksted

           


    Unni Osen
Arbeidsveileder Kaffebar
E-post: unni.osen@bymisjon.no
Tlf: 930 99 996
           



    Lasse Bråthe
Arbeidsveileder Pedalen
E-post: lasse.brathe@bymisjon.no
Tlf:  932 13 131
 

Arbeid med bistand

           
    Frithjof Kylstad
Jobbkonsulent
E-post: frithjof.kylstad@bymisjon.no
Tlf:  901 28 007
           
    Trude Landsverk
Jobbkonsulent
E-post: trude.landsverk@bymisjon.no
Tlf:  995 13 019   
 
 

MOSS

Jobb 1

           

   

Odd Kjetil Valen
Prosjektleder
E-post: odd.kjetil.valen@bymisjon.no
Tlf:  995 25 171

   

Wanda Therese Kristiansen
Arbeidsveileder
Tlf: 970 23 083